Produkty z dedykacją haftowaną znajdziesz w kategorii -  Do haftu  - tu w cenę wliczony jest haft 
Termin realizacji zamówień 1-2 dni robocze

Jak śledzić status zamówienia

Jako zarejestrowany użytkownik w naszym sklepie możesz na bieżąco monitorować status realizacji każdego zamówienia.

Informacje o bieżącym statusie zamówienia znajdziesz po zalogowaniu się do naszego sklepu w zakładce "Status". W szczegółach zamówienia znajdziesz również informacje o wybranym adresie do wysyłki, zamówionych produktach oraz o sposobie ich dostawy.
Potwierdzony
- oznacza, że kupujący potwierdził zamówienie poprzez naciśnięcie na link w wiadomości e-mail wysłanej do niego przez sprzedawcę po wpłynięciu zamówienia.
Oczekuje na płatność – oznacza, że nie odnotowaliśmy jeszcze płatności za zamówienie. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po zaksięgowaniu płatności.
Zapłacone - oznacza, że zapłata za złożone zamówienie została zaksięgowana na koncie bankowym sprzedającego lub została zarejestrowana jako "zakończona" na koncie płatności PayU.
W przygotowaniu  – oznacza, że zamówienie, zostało przekazane do realizacji. Produkty są kompletowane w magazynie, a w przypadku produktów personalizowanych są one przygotowywane zgodnie ze specyfikacją określoną w zamówieniu.
Gotowe do wysyłki - oznacza, że zamówienie zostało skompletowane i oczekuje na kuriera.
Wysłane – oznacza, że zamówienie zostało fizycznie przekazane kurierowi lub innemu podmiotowi realizującemu wysyłkę.
Dostarczone - Oznacza, że odnotowaliśmy odbiór przesyłki przez kupującego.
Gotowe do odbioru (opcja przy odbiorze osobistym) - oznacza, że zamówienie zostało skompletowane i oczekuje na odbiór przez kupującego.
Odebrane (opcja przy odbiorze osobistym) - oznacza, że zamówienie zostało odebrane przez kupującego.
Anulowane ‒ oznacza, że całe zamówienie lub wysyłka zostały anulowane. Anulowanie zamówienia może nastąpić w przypadku braku wpłaty za złożone zamówienie w ciągu 7 dni od jego złożenia, na prośbę zamawiającego lub z innych przyczyn po stronie sprzedawcy - po wcześniejszym uzgodnieniu z kupującym.